Kontakt

Krajské ředitelství
Barvířská ul. 29/10
460 01 Liberec III
tel.: 950 470 100
fax: 950 470 125
spisovna.lihzslk.cz
 
ÚO Česká Lípa
spisovna.clhzslk.cz
ÚO Jablonec n.N.
spisovna.jnhzslk.cz
ÚO Semily
spisovna.smhzslk.cz
  
Datová schránka: hv4aivj
 
Najdete nás i na

webmaster
hzslk.cz

Úřední dny

pondělí a středa
8:00 - 17:00

Územní odbory

mapka ÚO Česká Lípa KŘ Liberec ÚO Jablonec nad Nisou ÚO Semily

:: Společenské akce

Vedoucí ochrany obyvatelstva se loučila dortem s ochrannou maskou 01.06.2016
Po patnácti letech ukončila včera služební poměr u HZS Libereckého kraje plk. Mgr. Jana Jeništová, která působila jako vedoucí oddělení ochrany obyvatelstva a krizového řízení. Ve veřejné správě v oblasti ochrany obyvatelstva a krizového řízení pracovala již od roku 1993, k HZS Libereckého kraje nastoupila 1. ledna 2001 delimitací z Okresního úřadu Liberec.

Jelikož velká část jejího života byla spjata právě s ochranou obyvatelstva, tematicky se rozloučila také se svými kolegy na krajském ředitelství. Přinesla jim totiž dort s ochrannou maskou. Ta byla naštěstí z marcipánu.

Jana Jeništová po celou dobu výkonu služby využívala svých odborných znalostí, praktických zkušeností a dovedností získaných při výkonu služby a při studiu na Policejní akademii ČR v Praze.

Svoji odbornou připravenost i charakterové vlastnosti prokázala zejména v průběhu povodní 2010, kdy působila v krizovém štábu Libereckého kraje i ve štábu Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje. Svým nasazením pomohla v této obtížné situaci mnoha postiženým spoluobčanům. Aktivně spolupracovala s neziskovými organizacemi.

Její zásluhou vznikl PANEL humanitárních organizací Libereckého kraje, který je organizační, koordinační a komunikační platformou pro poskytování komplexní péče o občana při řešení mimořádných událostí a krizových stavů. Jedná se o dobrovolnou neformální pracovní skupinu složenou ze zástupců státních, příspěvkových a nestátních neziskových organizací s působností na území Libereckého kraje. Koordinuje dobrovolnickou pomoc obyvatelstvu a obcím při řešení následků mimořádných událostí, poskytuje podporu činnosti přímo zasahujících složek IZS.

Největším koníčkem Jany Jeništové je rodina a té se teď hodlá věnovat nejvíce. HZS Libereckého kraje přeje na další životní cestě hodně zdraví a spokojenosti.

Autor:

Obrázky k článku

Přiložené soubory


NÁVRAT ZPĚT

Pravidelná zkouška sirén: 1. 1. 2020

Skrytá sekce

heslo:  

Aktuálně

Úřední deska


Pálení vaše cesty k bezpečí
hasik_banner_1.gif, 7 kB
hzscr.jpg, 7 kB banner-dotace.jpg stan_se_hasicem.jpg, 7 kB fcb_hzslk.png, 7 kB

Důležitá čísla

Hasiči150 - Hasiči
Záchranná služba155 - Záchranná služba
policie158 - Policie ČR
112112 - Tísňová linka

Národní knihovna


(c) WebRex 2009
Powered by NESPI