Kontakt

Krajské ředitelství
Barvířská ul. 29/10
460 01 Liberec III
tel.: 950 470 100
fax: 950 470 125
spisovna.lihzslk.cz
 
ÚO Česká Lípa
spisovna.clhzslk.cz
ÚO Jablonec n.N.
spisovna.jnhzslk.cz
ÚO Semily
spisovna.smhzslk.cz
  
Datová schránka: hv4aivj
 
Najdete nás i na

webmaster
hzslk.cz

Úřední dny

pondělí a středa
8:00 - 17:00

Územní odbory

mapka ÚO Česká Lípa KŘ Liberec ÚO Jablonec nad Nisou ÚO Semily

:: Tiskové zprávy

Oddělení prevence předneslo novinky v požární ochraně 17.06.2016
Příslušníci oddělení prevence HZS LK (oddělení stavební prevence, kontrolní činnosti a zjišťování příčin požáru) již poosmé letos pořádali vlastní seminář s názvem „NOVÉ PŘEDPISY V OBLASTI POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI STAVEB". Seminář se uskutečnil ve spolupráci s Oblastní kanceláří České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě dne 15. 6. 2016 v přednáškovém sále Krajské nemocnice Liberec a.s.
 
V loňské článku o semináři byl chválen stále se zvyšující počet účastníků semináře. V letošním článku je nutné chválit opětovně, protože loňských 109 účastníků bylo letos překonáno celkovým počtem 156 posluchačů. Zájem z řad odborné veřejnosti každým rokem stoupá. Velké poděkování patří Krajské nemocnici Liberec a.s., která již popáté bezplatně poskytla svůj přednáškový sál a bez jejíž pomoci by se tento seminář ve svých dnešních parametrech nemohl uskutečnit. Nelze opomenout služby KNL Cateringu, který pro všechny účastníky i přednášející připravil výborné občerstvení.
 
V prvních ročnících semináře byla pořádána jen dopolední část pro projektanty požární bezpečnosti. Od roku 2013 byl přidán i odpolední blok pro osoby odborně způsobilé a techniky v požární ochraně. Letošní účast v obou blocích byla velmi vysoká a předčila všechna očekávání. Je to pro nás velkým hnacím motorem k tomu, abychom se pokusili udržet nastartované tempo a kvalitu naších prezentací.

Seminář dále podpořily společnosti:

PROMAT s.r.o., Praha

PETR KOHOUT-HASIČSKÝ SERVIS, Liberec

UNIRELAX, spol. s r.o., Liberec

Partnerům semináře děkujeme. Zároveň patří dík také všem interním i externím přednášejícím. Zejména panu Ing. Petru Boháčovi z Plzně, který už poněkolikáté přednesl prezentaci nové normy kodexu požární bezpečnosti staveb přímo z pozice jejího autora, což absolutní většina projektantů velmi ocenila. Všem přednášejícím velmi děkujeme za Vaše příspěvky a budeme se těšit na další spolupráci třeba na dalším ročníku semináře v červnu 2017.

Foto: HZS LK, KŘ.

Autor: kpt. Ing. Kateřina Štajncová

Obrázky k článku

Přiložené soubory


NÁVRAT ZPĚT

Pravidelná zkouška sirén: 4. 12. 2019

Skrytá sekce

heslo:  

Aktuálně

Úřední deska


Pálení vaše cesty k bezpečí
hasik_banner_1.gif, 7 kB
hzscr.jpg, 7 kB banner-dotace.jpg stan_se_hasicem.jpg, 7 kB fcb_hzslk.png, 7 kB

Důležitá čísla

Hasiči150 - Hasiči
Záchranná služba155 - Záchranná služba
policie158 - Policie ČR
112112 - Tísňová linka

Národní knihovna


(c) WebRex 2009
Powered by NESPI