Kontakt

Krajské ředitelství
Barvířská ul. 29/10
460 01 Liberec III
tel.: 950 470 100
fax: 950 470 125
spisovna.lihzslk.cz

ÚO Česká Lípa
spisovna.clhzslk.cz
ÚO Jablonec n.N.
spisovna.jnhzslk.cz
ÚO Semily
spisovna.smhzslk.cz

Datová schránka: hv4aivj

Najdete nás i na

webmaster
hzslk.cz

Úřední dny

pondělí a středa
8:00 - 17:00

Územní odbory

mapka ÚO Česká Lípa KŘ Liberec ÚO Jablonec nad Nisou ÚO Semily

Nacházíte se: Kariéra > Volná místa

:: Volná místa

Přihlášky do výběrových řízení

přihláška pro uchazeče.pdf  přihláška pro uchazeče.pdf
přihláška pro příslušníky.pdf  přihláška pro příslušníky.pdf

Vyhlašujeme výběrové řízení na pracovní pozici

1.01.04 REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY
referent majetkové správy - oddělení provozní a správy majetku, úsek ekonomiky, krajské ředitelství Liberec, HZS Libereckého kraje
Místo pracovního působiště: Liberec

Náplň pracovního místa:
Příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek.
Dále pracovník:
- Řídí zadávání veřejných zakázek ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 134/20 Sb., o zadávání veřejných zakázek
- Zpracovává a eviduje smluvní dokumentaci uzavřenou s dodavateli v rámci veřejných zakázek.
- Zpracovává investiční záměry HZS kraje za oblast kapitálových výdajů.
- Podílí se na zpracování podkladů za oblast kapitálových výdajů pro vypracování státního závěrečného účtu za HZS kraje.
- Zpracovává seznamy nepotřebného majetku za HZS kraje, vypracovává rozhodnutí o nepotřebnosti, provádí nabídkové řízení a zajišťuje fyzickou likvidaci
- Zpracovává a eviduje smluvní dokumentaci o převodech majetku
- Zabezpečuje evidenci dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku v příslušném programu
- Metodicky řídí a kontroluje evidenci majetku u HZS kraje.

Charakteristika pracovního místa:
- Platová třída 11,
- minimální stupeň dosaženého vzdělání vysokoškolské v bakalářské studijním programu.

Další požadavky na volné pracovní místo:
- Řidičský průkaz sk. B,
- velmi dobrá znalost práce na PC (tabulkové a textové editory, prezentační programy),
- vzdělání v oboru technické, ekonomické nebo humanitní,
- znalost ekonomického informačního systému SAP výhodou.

Plat:
Platový tarif v rozpětí 20450 Kč až 30 750 Kč (+ osobní příplatek)

Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e mailu) uchazeč doručí v listinné podobě do 26. 9. 2018 na adresu: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3 nebo v elektronické podobě na e-mail jiri.hansal@hzslk.cz. Vhodní uchazeči splňující stanovené podmínky a předpoklady budou pozváni k absolvování výběrového řízení. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM mjr. Mgr. Jiří Hansal, tel. 950470149, 950470032.

(c) WebRex 2009
Powered by NESPI